D.U.K.

Čia rasite dažniausiai užduodamus klausimus ir atsakymus. Jei vis tiek reikia pagalbos, turite papildomų klausimų ar reikalinga platesnė konsultacija, susisiekite su mumis adresu el. paštu info@youandoil.lt

Serumas

Kaip Naudoti Plaukų Augimo Serumą?

Užlašinkite nedidelius lašelius iš užpildytos pipetės ant rankų, ir įmasažuokite pirštų galiukais į veidą. Naudokite ryte ir vakare, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.

Kiek Laiko Užtruks, Kol Pamatysiu Rezultatus?

Dauguma vartotojų gali tikėtis rezultatų per 4–6 savaites, naudojant plaukų augimo serumą du kartus per dieną.

Kokiam Laikui Užteks Vieno Buteliuko?

Vieno Serumo buteliuko turėtų pakakti 30 dienų.

Kiek Plaukų Augimą Skatinančio Serumo Turėčiau Naudoti?

Kiekvienas buteliukas skirtas ištraukti 10 lašų kiekvieną kartą paspaudus pipetę. Vienos pilnos pipetės paprastai pakanka visai veido odai.

Ar Vyrai Gali Naudoti Plaukų Augimą Skatinantį Serumą?

Taip! Mūsų serumą gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys, taip pat jis yra saugus naudoti ir vaikams. 

Ar Reikia Nuplauti Serumą?

Šis serumas yra tepamas ir paliekamas ant veido odos. Jums nereikia plauti tarp naudojimų ir galite išlaikyti savo įprastą plovimo grafiką.

Užsakymai

Pristatymo Informacija

Garantuojame greitą ir saugų pristatymą !

Prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas tiesiai Jūsų pasirinktu adresu Lietuvoje arba į artimiausią Omniva paštomatą.Pristatymas į Jūsų pasirinktą Omniva Paštomatą visoje Lietuvoje yra NEMOKAMAS.Pristatymo Jūsų pasirinktu adresu Lietuvoje kaina - 5 eurai.

Iškilus papildomiems klausimams susisiekite el. paštu info@youandoil.lt

Kaip Galiu Sekti Savo Siuntą?

Kai tik jūsų užsakymas bus išsiųstas, el. paštu gausite savo siuntos sekimo numerį ir galėsite matyti siuntos pristatymo detales. 

Ar Siunčiate Už Lietuvos Ribų?

Šiuo metu siuntų į užsienį nevykdome. Sekite mūsų naujienas, netrukus galėsime jums pasiūlyti patogiausias siuntų opcijas ir už Lietuvos ribų.